Kochani! Nigdy nie jest za późno na naukę języka obcego. Ciągle słyszę od swoich znajomych: Jestem już za stara/stary, żeby zacząć się uczyć. Nie mam zdolności językowych. Nic bardziej mylnego! Skoro dogadujesz się po polsku, możesz to robić również po angielsku. Wystarczy tylko chcieć i zacząć się uczyć.

Nieważne ile masz lat, starcem zostaje ten, kto przestaje się rozwijać…

HENRY FORD 


GRUPA 1A (4-8 osób)

  • PODRÓŻE MAŁE I DUŻE 1 (od podstaw)

Lubisz podróżować, ale ogranicza Cię nieznajomość języka?

Oferuję idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Nauczysz się radzić sobie w codziennych sytuacjach życiowych  związanych z podróżowaniem. Nie uciekniesz wzrokiem, kiedy obcokrajowiec zapyta Cię o drogę, czy poprosi o pomoc w innej sytuacji. Zapomnisz o uczuciu bezradności i niemocy w takich sytuacjach.


GRUPA 2A (4-8 osób)

  • PODRÓŻE MAŁE I DUŻE 2 | (dla tych, którzy mieli „kontakt” z językiem)

Uczyłaś/uczyłeś się języka w szkole, a może na kursie językowym? Chcesz  odświeżyć swoje umiejętności? A może wspomnienie uczenia się gramatyki   i wykonywania nudnych ćwiczeń pisemnych zniechęca Cię do podjęcia nauki na nowo?

Ten kurs jest dla Ciebie!

Będziemy przełamywać bariery, które ograniczają Cię przed swobodnym mówieniem.  Przypomnimy lub nauczymy się słownictwa związanego z typowymi sytuacjami podczas podróżowania. Sprawimy, że poczujesz się wolnym, niezależnym obywatelem świata.


GRUPA 3A (4-8 osób)

  • ANGIELSKI DLA SENIORÓW

Jesteś na emeryturze? Masz w końcu czas dla siebie? Chcesz poznać nowych ludzi otwartych na świat? Chcesz kreatywnie spędzić czas? A może Twoje wnuki mieszkają za granicą i trudno Ci się z nimi porozumieć, bo mówią głównie po angielsku?

Ten kurs jest dla Ciebie!


ANGIELSKI DLA FIRM

Oferta indywidualnie dopasowywana do Państwa potrzeb. Proszę o kontakt.


BRAK OFERTY DLA CIEBIE?

Nie znalazłaś/znalazłeś kursu dla Ciebie? Masz inne potrzeby?

Skontaktuj się. Jestem otwarta na Państwa sugestie.

Serdecznie zapraszam!


Zapisz się: